W klasie I a uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło w szkolnej sali. Dzieci w tym dniu również przyszły ubranie w kropki. Obejrzeliśmy film The Dot.,który opowiadał o kropce, która zmieniła świat małej Vashti.  Dziewczynka uwierzyła w siebie. Rozmawialiśmy na temat wiary we własne możliwości.  Następnie dzieci wykonywały kropkowane prace plastyczne takie jak gąsienice, stonogi, drzewka, kwiaty, koraliki oraz ozdabiały teren szkoły kredowymi kropkami! Kropeczki również posłużyły do zabaw matematycznych takich jak: przeliczanie, segregowanie, porównywanie liczebności zbiorów, układanie kompozycji z kropek na dywanie. Wszyscy uczniowie wspólnie się bawili, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć. Na koniec zorganizowaliśmy wystawę prac w sali.
To był wspaniały i niezapomniany dzień!

/Nad. Dorota Dejk/