Podczas piątkowej sesji Rady Gminy Sierakowice rozstrzygnięto 12. edycję gminnego konkursu „Najlepszy absolwent”.  Zgodnie z regulaminem w konkursie mogli wziąć udział uczniowie, którzy w klasach VI-VIII na każdy semestr oraz na koniec roku szkolnego otrzymali średnią co najmniej 5,0. Dodatkowo punktowane były też osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz w zawodach sportowych – im wyższa ranga tym większe znaczenie w konkursie.

Komisja przyznała tytuł „Najlepszy absolwent szkoły podstawowej w gminie Sierakowice” w roku 2020 Dominice Płotce, absolwentce naszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach.

Dominikę wspominamy jako niezwykle aktywną, pilną i pracowitą uczennicę, jako otwartą i sympatyczną osobę, która prócz doskonałych wyników w nauce udzielała się w wielu akcjach i projektach, jak choćby Młodzieżowym Komitecie Organizacyjnym – realizowanym z programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Życzymy Ci Dominiko wielu sukcesów na Twojej dalszej drodze edukacyjnej i osobistej!

/fot. UG Sierakowice/