Szanowni Państwo,

publikujemy wykaz podręczników, które będą obowiązywały w nadchodzącym roku szkolnym.

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe i zostaną zakupione przez szkołę z otrzymanej dotacji. Rodzice, we własnym zakresie zakupują jedynie podręczniki i ćwiczenia do religii i wychowania do życia w rodzinie (WDŻ). Podręcznik można odkupić od poprzednich roczników.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

(dzieci sześcioletnich objętych rocznym obowiązkowym

przygotowaniem przedszkolnym)

wychowanie przedszkolne:

„Planeta dzieci” sześciolatek wydawnictwo WSiP

4 Karty pracy,
– Czytanie i pisanie,
– Liczenie,
– Wyprawka na dobry start,
– Kodowanie,
– Alfabet.

religia:

Władysław Kubik SJ (red.) „Jesteśmy dziećmi Boga” – podręcznik i ćwiczenia do religii dla klasy 0, WAM Kraków

język angielski:

Patricja Acosta, Angela Padron Happy Copers: Angielski dla zerówek (karty pracy) Macmilan

Wyprawka dla dziecka z oddziału przedszkolnego

1. Kapcie, worek
  2. 2 bloki rysunkowe
  3. 2 bloki techniczne białe
  4. 2 bloki kolorowe rysunkowe
  5. 2 bloki kolorowe techniczne
  6. Kredki ołówkowe
  7. Pisaki
  8. Ołówek, temperówka, gumka
  9. Nożyczki
  10. Plastelina (12 kolorów)
  11. 2 kleje w sztyfcie
  12. 2 kleje magiczne
  13. Farby plakatowe (12 kolorów), pędzel, kubek
  14. 2 bibuły
  15. Wycinanka
  16. Teczka rysunkowa
  17. Dzienniczek w kratkę
  18. Strój gimnastyczny
  19. Patyczki do liczenia
  20. Liczydło
  21. Kolorowanka

PROSIMY O PODPISANIE WSZYSTKICH PODRĘCZNIKÓW I PRZYBORÓW

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS I

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe i zostaną zakupione przez szkołę z otrzymanej dotacji. Jedynie rodzice, którzy zadeklarowali uczestnictwo dziecka w zajęciach religii proszeni są o zakupienie poniższej pozycji.

Religia:

• Władysław Kubik SJ (red.) -„Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” – zeszyt ucznia: ćwiczenia do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej WAM Kraków

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS II

Religia:

• Władysław Kubik SJ (red.) -„ Kochamy Pana Jezusa – podręcznik do religii dla klasy II szkoły podstawowej
  • „Kochamy Pana Jezusa” – zeszyt ucznia – ćwiczenia do religii dla klasy II szkoły podstawowej

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS III

Religia:

• Władysław Kubik SJ (red.) Kochamy Pana Jezusa – podręcznik do religii dla klasy III szkoły podstawowej
  • „Kochamy Pana Jezusa” – zeszyt ucznia – ćwiczenia do religii dla klasy III szkoły podstawowej

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS IV

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe i zostaną zakupione przez szkołę z otrzymanej dotacji. Rodzice, we własnym zakresie zakupują podręczniki i ćwiczenia do religii i wychowania do życia w rodzinie(wdż).

• „Zaproszeni przez Boga”, red. Z. Marek, WAM Kraków
  • Zeszyt ćwiczeń dla klasy czwartej szkoły podstawowej, opracowanie ks. Jan Doppke, Wydawnictwo Adventus

Zeszyt ćwiczeń

• Teresa Król–„Wędrując ku dorosłości”. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 4 szkoły podstawowej, wyd. RUBIKON