Dzisiejszy poranek był szczególny dla uczniów naszych zerówek, bowiem punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczęła się ich uroczystość zakończenia roku szkolnego. Wszyscy odświętnie ubrani, zgodnie z przepisami w maseczkach, z zachowaniem odpowiedniego dystansu zakończyła swoją „zerówkową” przygodę.

Dyrektor Szkoły Agata Tarasiuk dziękowała dzieciom za pracę przez cały rok szkolny, w tym zwłaszcza za okres pracy zdalnej i prosiła, by przekazali te podziękowania Rodzicom, podkreślając, że należą im się szczególne wyrazy uznania za pomoc w kształceniu na odległość. Słowa wdzięczności skierowała także do wychowawczyń zerówek pań Elżbiety Krajewskiej, Urszuli Jarmuż oraz Anity Rutkowskiej za kreatywność i zaangażowanie w pracy z dziećmi.

Wicedyrektor Jolanta Skierka przypomniała uczestnikom wydarzenia o zasadach bezpiecznego zachowania podczas wypoczynku i życzyła wszystkim udanych i radosnych wakacji.

Na zakończenie każda z grup zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie przed budynkiem szkoły.

Zapraszamy do galerii fotografii.