Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z zagrożeniem epidemicznym COVID-19, został przygotowany plan organizacyjny uroczystości zakończenia roku szkolnego, który załączam poniżej.

Prosimy, by uczniowie przychodzili punktualnie, bez zbędnego wyprzedzenia – na 5 – 10 min przed podaną godziną rozpoczęcia. Po każdej części uroczystości pomieszczenia muszą zostać zdezynfekowane i przewietrzone, więc nie będziemy wpuszczać uczniów wcześniej. Na teren szkoły wstęp mają tylko uczniowie oraz zaproszenia pisemnie goście.

Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę. Bardzo chcemy, żeby był to dzień uroczysty i miły dla naszych uczniów, ale przede wszystkim musi być bezpieczny.

Wszelkich informacji udziela sekretariat szkoły pod numerem telefonu 58 681 62 34 oraz mailowo: sekretariat@sp1.sierakowice.pl.

ODDZIAŁY „0”

KLASY I – VI