2 marca (wtorek) w sali teatralnej odbył się szkolny konkurs piosenki angielskiej dla klas I –III. Wszyscy uczestnicy zaśpiewali przepięknie. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż poziom występów był bardzo wysoki. Uczestnicy poza poprawnym językowo śpiewem, prezentowali świetnie przygotowane układy choreograficzne oraz przyciągali wzrok ciekawym strojem scenicznym. Można powiedzieć, że zrobili prawdziwe ‘show’. I właśnie piosenka pod tym tytułem ‘The show’, a dokładnie jej wykonawczyni Matylda Myszk zdobyła najwyższe trofeum .  

Miejsce I Matylda Myszk kl. III b   

Miejsce II eaeqou Aniela Kamińska kl.III d i Laura Lejk kl. III c  

Wyróżnienia: Amelia Pękalska kl. II a, Lena Kuczkowska kl. III a oraz Emilia Bulczak kl. III a 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!  

A.      Jażdżewska, M. Konkel