Wiedza zawarta w podręcznikach jest bardzo cenna, ale nie jest jedynym źródłem zdobywania wiedzy. Lubimy sami podrążyć jakieś zagadnienie i poszukać interesujących nas informacji. „Świat w kolorach” to kolejny projekt, którego realizacji podjęły się klasy 2 b i 2 c. Barwne realizacje, projekty wykonane przez uczniów, zdobywanie informacji, dyskusja, argumentowanie, projektowanie, prezentowanie zdobytej wiedzy. Tym się zajmujemy, wychodzi nam to świetnie i doskonale się przy tej pracy bawimy.
Zwieńczeniem projektu była budowa jednobarwnej krainy. W czasie wykonywania tego zadania dzieci wykazały się niezwykłą wyobraźnią twórczą. Mamy wrażenie, że w realizację tego przedsięwzięcia zostały zaangażowane nie tylko osoby najbliższe naszym uczniom, ale również sąsiedzi, znajomi i przypadkowi przechodnie 🙂 Powstały fantastyczne projekty. Dziękujemy mamom za wsparcie. 🙂
W klasie 2BW klasie 2C
   

/Nad. Karina Wenta – wych. 2b i Małgorzata Labuda – wych. 2c/