Grupa dzieciaków z Koła Języka Angielskiego przez kilka tygodni listopada pracowała intensywnie nad napisaniem listu do Jej Wysokości Królowej Elżbiety II.
Najpierw zredagowaliśmy list, potem zajęliśmy się upiększeniem pracy, podpisaliśmy ją dumnie. Zrobiliśmy sobie zdjęcie w szkole i przed budynkiem – tak, by Królowa widziała gdzie się uczymy jej języka…
Nie mamy pewności, że Jej Wysokość nam odpisze, ale dobrze bawiliśmy się przygotowując ten projekt.
Wykorzystaliśmy talenty nie tylko językowe, ale plastyczne, kaligraficzne, fotograficzne.
Brawo MY 🙂
Ku wielkiej naszej radości otrzymaliśmy właśnie niezwykły list – odpowiedź z Dworu Jej Królewskiej Mości Królowej Anglii. Dzisiaj na zajęciach wspólnie otworzyliśmy go, przeczytaliśmy, przetłumaczyliśmy i ogromnie się ucieszyliśmy, że spotkał nas taki zaszczyt.
Opiekun grupy: Kasia Bulczak