W dniach 2-5 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Anielski. Każdego dnia uczniowie wykonywali działania o tematyce anielskiej. Zadaniem cieszącym się największą popularnością był charytatywny  kiermasz ciast, który miał miejsce we wtorek.  Natomiast zwieńczeniem całego projektu , które odbyło się w przeddzień Dnia Anioła,  czyli w czwartek,  było przebranie anielskie, by nikt nie miał wątpliwości, że w naszej szkole są same anioły J Dodatkową atrakcją była „anielska fotobudka”  i uzyskanie „certyfikatu anioła”. Od piątku można podziwiać wykonane przez uczniów prace na konkurs  pt. „Mój Anioł Stróż”. Organizatorki dziękują wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom za tak liczny udział i zaangażowanie w projekt. Wszyscy jesteśmy „aniołami”.

/Nad. K. Wenta, M. Labuda/