Z piątku 29.11 na sobotę 30.11, klasy 3b i 3c wraz ze swoimi opiekunami spędziły noc w szkole. Rozpoczęliśmy o godzinie 18. Po zagospodarowaniu przestrzeni do spania i spożyciu samodzielnie przygotowanej kolacji, na uczniów czekały atrakcje w postaci turniejów sportowych, zabaw ruchowych z chustą animacyjną, gier i zabaw z językiem angielskim, głośne czytanie książki, a także samodzielne przygotowanie popcornu na wspólne, wieczorne rozmowy.

Wszystkie punkty programu miały na celu lepsze poznanie siebie nawzajem, głębszą integrację, umocnienie więzi, a także spojrzenie na szkołę od innej, mniej oficjalnej strony. Atmosfera zabawy, akceptacji i życzliwości, która cały czas nam towarzyszyła, na pewno pozwoliła jeszcze bardziej polubić szkołę i odnaleźć tu swoje miejsce. Rano, po spożyciu śniadania, oczywiście pamiętaliśmy by po sobie posprzątać.

Wszyscy uczestnicy „nocki” zgodnie twierdzą, że to była udana impreza.

/Nad. D. Dejk, M. Konkel, A. Jażdżewska/