W wyjątkową podróż bardzo licznie zgromadzoną publiczność zabrali wykonawcy tegorocznej edycji Wieczorku poetyckiego.

Artyści z klas V, VI i VIII naprawdę postarali się, by ten wieczór był pełny zaskakujących zwrotów akcji – z jednj strony Leśmian, z drugiej Szymborska. Z jednej strony musical, z drugiej Happysad. Z jednej strony światło, a z drugiej dym. 🙂

Baaaardzo dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, gościom, w tym Panu Przewodniczącemu Rady Gminy Sierakowice Mirosławowi Kuczkowskiemu, byłej Dyrekcji SP1, dyrekcjom zaprzyjaźnionych placówek, przedstawicielom Rady Rodziców i Szkoły,, nauczycielom i uczniom – za obecność. To tym występom i pracy nadaje sens.

Osobne podziękowania dla organizatorów – nauczycielek Michaliny Król, Sylwii Koszałka oraz super ekipy uczniów pomagającej w realizacji wieczoru. Świetna ekipa!