A cóż to takiego! W naszej szkole zrobiło się czerwono, ale przecież to nie mikołajki! Nie! To z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Na holu głównym naszej szkoły zaświeciło piękne słoneczko, na którym każdy chętny mógł dokleić promyczek z miłym pozdrowieniem, oceną, hasłem lub inną myślą, która kojarzy nam się z życzliwością. Oprócz tego obok słoneczka znajdywały się ciekawe sentencje, które przypominały co to znaczy być życzliwym.

Świetlica również nie próżnowała. Przygotowaliśmy dla naszych Świetliczków mnóstwo ciekawych zajęć, zabaw ruchowych, rebusów i historyjek. Dzieci na koniec przystroiły nasze świetlicowe drzewko pięknymi orderami życzliwości, które wykonały własnoręcznie według własnego pomysłu. W związku z tak pięknym dniem uczniowie ze świetlicy w ramach akcji „Marzycielska Poczta” przygotowali również kartki z pozdrowieniami, miłym słowem, które wyślemy do chorych dzieci.

Wychowawcy świetlicy:

Ewelina Bojanowska

Alicja Baran