Właśnie zakończyliśmy listopadową edycję Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Mój dom – moja flaga”, w którym zadaniem było zrobienie sobie zdjęcia na tle domu z wywieszoną flagą państwową. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na poszanowanie symboli narodowych, świąt państwowych i ogólne podejście do zdrowo rozumianego patriotyzmu.

Otrzymaliśmy mnóstwo prac – za wszystkie serdecznie dziękujemy uczniom jak i ich Rodzicom – pięknie wszyscy wyglądacie! 🙂
Osobne podziękowania kierujemy do nauczycieli, którzy również zdecydowali się wziąć udział w akcji.

Wszystkie zdjęcia można oglądać na szkolnej wystawie na głównym holu. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, plusowe punkty do zachowania, zaś spośród wszystkich wylosujemy 10 uczniów oraz 3 nauczycieli, którzy otrzymają niepowtarzalny upominek ;).

Dyplomy i upominki wręczymy na najbliższym apelu szkolnym.

Zarówno dyplomy jak i upominki są już gotowe:

Poniżej prezentujemy w filmiku nadesłane prace.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którzy w ten sposób okazali swój szacunek do Barw Narodowych i Ojczyzny!

Brawo!