Już dzisiaj, 7 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. Pełen refleksji historycznej spektakl przygotowała młodzież z pomocą pani Wioletty Szulc, Danuty Bukowskiej i Sylwii Koszałka, zaś piękną oprawę muzyczną zapewnili uzdolnieni artystycznie uczniowie prowadzeni przez panią Dominikę Formela.

Wszyscy uczniowie ubrani galowo, z akcentami biało-czerwonymi (kokardy, flagi) dali świadectwo szacunku do symboli narodowych, za co ukłony w stronę rodziców.

Jutro kolejna odsłona obchodów Narodowego Święta Niepodległości, bowiem, wraz z milionami uczniów w całej Polsce, punktualnie o 11:11 odśpiewamy 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego, w ramach akcji „Szkoła do Hymnu!”.

Będziemy transmitować to na żywo – więc zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku J.

Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszej uroczystości dyrekcja składa serdeczne podziękowania.

Niech nam żyje Niepodległa Rzeczpospolita Polska!

Zobaczcie zdjęcia: