Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej nr 1 w Sierakowicach do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pt. „Mój dom – moja flaga”.

ZASADY UCZESTNICTWA

Droga uczennico, drogi uczniu! Szanowni Państwo!

1. Wraz z Rodzicami (dot. uczniów) lub samodzielnie na swoim domu wywieś flagę państwową z okazji Narodowego Dnia Niepodległości.
  2. Zrób sobie zdjęcie na tle domu z flagą. Możesz też poprosić o wykonanie zdjęcia kogoś z rodziny, koleżankę lub kolegę.
  3. Na zdjęciu musi być widoczna Twoja twarz, fragment domu oraz flaga państwowa.
  4. Prześlij zdjęcie mailem na adres: flaga@sp1.sierakowice.pl do 12 listopada do godz. 20:00 (decyduje data wpłynięcia maila) albo opublikuj w poście z flagą na profilu szkoły na Facebooku (decyduje data publikacji). W treści napisz imię, nazwisko i klasę.
  5. Z wszystkich nadesłanych zdjęć zostaną wylosowane trzy, których autorzy otrzymają wyjątkowe upominki.
  6. Wszystkie zdjęcia znajdą się na szkolnej wystawie.
  7. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzyma punkty za patriotyczną postawę.

Konkurs skierowany jest także do nauczycieli i pracowników obsługi szkoły. Także wśród nich wylosujemy upominki :).

Uczcijmy ten wyjątkowy dzień w biało-czerwonych barwach narodowych!