W dniu 4 października w naszej szkole panował wyjątkowo pogodny nastrój. Już od samego wejścia do szkoły uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły witani byli przez uśmiechniętych uczniów klas starszych. Każdemu wręczano żółtą karteczkę z pozytywnym cytatem, która przyklejona do bluzeczki towarzyszyła wszystkim do końca dnia. W naszej klasie od samego rana było miło i radośnie. Rozwiązywaliśmy śmieszne rebusy, a w trakcie słuchania wesołych piosenek wykonywaliśmy indywidualne emblematy uśmiechu. Następnie podczas zabawy ruchowej przekazywaliśmy sobie miłe słowa. Byliśmy uśmiechnięci, radośni i tym szczęściem postanowiliśmy dzielić się z innymi. Rozpoczęliśmy spacer po szkole. Napotkanym osobom wręczaliśmy radosne słoneczka i oczywiście dokładaliśmy nasze promienne uśmiechy wraz z życzeniami MIŁEGO DNIA. Cieszymy się, że sprawiliśmy radość nie tylko sobie, ale również innym- widząc szczery uśmiech na twarzy każdej odwiedzonej i spotkanej przez nas osoby.

Pozdrawiamy – szczęśliwi i uśmiechnięci uczniowie klasy Ic.

/Nad. J. Zalewska/