Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w SP nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach

            Kolejny piknik za nami. W piątek 31 maja 2019 r. odbył się już dwunasty piknik rodzinny w naszej szkole. Założeniem organizatorów było umożliwienie całej społeczności szkolnej  zaprezentowanie się na scenie w poszczególnych grupach wiekowych. Każda klasa pod okiem wychowawcy przedstawiła własne programy artystyczne, a były to m.in. piosenki, tańce, wierszyki, kalambury, pokaz mody, humorystyczne historyjki, audycje i gra na fletach. Dzieci brały udział też w tworzeniu budowli z kartonów.  Konkurs, w którym każde pytanie wygrywa, jak zawsze cieszył się ogromnym powodzeniem. Tłum skupiał się również wokół stoiska żeglarskiego, gdzie można było zapoznać się z tajnikami żeglarstwa. Starsi uczniowie zmagali się z zagadkami i trudnościami związanymi z grą w podchody. Na najmłodszych czekała niespodzianka: malowanie twarzy w ciekawe wzory. Przez całą imprezę czynna była kawiarenka, w której można było kupić pyszne wypieki rodziców naszych uczniów. Otworzyliśmy także biuro rzeczy znalezionych, skąd każdy uczeń mógł odebrać swoją zagubioną  rzecz.

Organizacja pikniku odbyła się dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia sponsorów, którzy finansowo wspomogli przedsięwzięcie. Przyczynili się w ten sposób do zrealizowania naszego zamierzenia, a mianowicie wyposażenia szkoły w sprzęt sportowy.

Bardzo wszystkim dziękujemy!

  SPONSORZY

 1. PHU DAF Adam Wiatrowski
 2. PWIK SIERKOWICE Paweł Zdanowicz
 3. Pani Karolina Krefta
 4. Sklep „Ribena” Michał Kuczkowski
 5. Sklep Ciao Ciao Tetiana Ekowska
 6. Sklep „Rolnik” Państwo Subkowscy
 7. Centrum Handlowe „Brzescy” Sabina Brzeska
 8. Sklep wędkarski Sabina Brzeska
 9. Jubiler „Boniche” Aleksandra i Mariusz Kuchtowie
 10. Księgarnia „LIBRA” Karolina Grzenkowicz-Kotłowska
 11. Sklep motoryzacyjny „Woźniak”
 12. Salon fryzjerski „Betis” Beata Skrzypkowska
 13. SmartKid  Katarzyna i Tomasz Bulczak
 14. Sklep chemiczny „Mgiełka” Hanna Fred
 15. Imperoll Marcin i Rafał Schwabe
 16. Sklep „EXPERT”
 17. Bank Spółdzielczy Sierakowice
 18. Firma DEKAR Eugeniusz Kuczkowski
 19. Sklep ogrodniczy „Dom i Ogród” Emilia Kuczkowska
 20. Pani Magdalena Dawidowska
 21. Pani Bożena Młyńska
 22. Pani Danuta Klajn
 23. La Bella Lidia Stolc
 24. Pani Bożena Puzdrowska
 25. Julianna Klinkosz kl. Vd
 26. Julia Król kl. VIc
 27. Wioletta Labuda
 28. Beata Walkusz
 29. Maria Ziegert
 30. Instytut Urody Hebe Katarzyna Rolbiecka
 31. Autohandel „Auto Szulc” Mirosław i Sylwia Szulcowie
 32. Delikatesy Lewiatan Grzegorz Kotłowski
 33. Firma ELWOZ
 34. Pizzeria Italiana
 35. Pani Ewa Bednarek
 36. Pani Irena Gruba
 37. Pani Klein Bożena
 38. Pani Sylwia Konkol
 39. Pani Aneta Brylowska
 40. Pani Skrzypczak Ewelina
 41. Pani Hirsz Mirosława
 42. Pani Hopa Justyna
 43. Pani Sildatk Joanna
 44. Kwiaciarnia „Świat kwiatów” Mirela Kuczkowska
 45. Państwo Agnieszka i Mirosław Myszkowie
 46. Szkółka Roślin Ozdobnych Państwa Ziegiert z Wygody Sierakowickiej

Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz mamom, które anonimowo nas wspierają.