Pandy po raz kolejny pokazały swoje umiejętności na drugim Powiatowym Turnieju Klasyfikacyjnym w Miechucinie, który odbył się 2 lutego 2019r. Na najwyższych stopniach podium stanęli Krzysztof Kulas w kategorii Żak oraz Dawid Cyperski w kategorii Młodzików. W finałach swoich kategorii Krzyś zmierzył się z reprezentantem gospodarzy Oliwierem Formelą, z którym wygrał 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:5) zaś Dawid bardzo dzielnie stawił czoła Adrianowi Sypion z Pomieczyna, ten pojedynek zakończył się również w czterech setach na korzyść Dawida 3:1 (13:11, 9:11, 12:10, 13:11). Na miejscu 6 rywalizację zakończył Łukasz Kuczkowski, który wygrał dwie pierwsze rundy, zaś w trzeciej musiał uznać wyższość swojego rywala przegrywając z nim 0:3 (9:11, 7:11, 9:11).
W turnieju Skrzatek wystartowały dwie zawodniczki LUKS PANDA Sierakowice Sara Szramka oraz Andżelika Wolska. Uczennice pierwszych klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Sierakowicach zanotowały bardzo udany start. Pomimo braku spektakularnych zwycięstw Sara i Andżelika pokazały tenis stołowy w bardzo dobry wydaniu. Choć w wielu sytuacjach zabrakło odrobiny szczęścia dziewczynki walczyły do końca. W klasyfikacji końcowej zajęły odpowiednio 7 i 8 miejsce.