Jesienne liście spadając pod nasze nogi tworzą wielobarwny dywan, którym możemy spacerować godzinami nie zwracając uwagi na zimno i jesienną słotę.

Zachęcając najmłodszych do zwrócenia uwagi na zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie jesienią oraz na piękno jesiennych liści nauczycielki z oddziałów przedszkolnych: Dorota Gierszewska, Urszula Jarmuż, Elżbieta Krajewska i Anita Rutkowska zorganizowały konkurs plastyczny pt.:”Jesienny liść”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pięknego, kolorowego liścia dowolną techniką plastyczną. W konkursowych zmaganiach mogły brać udział dzieci z klas 0-3. Łącznie powstały 62 przepiękne, różnorodne prace plastyczne.

Dnia 21 listopada 2018 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu.

W kategorii klas 0-I przyznano:

I miejsce – Franciszek Wenta kl. Ia

II miejsce – Amelia Theus kl. Ia

III miejsce – Wojtek Mielewczyk kl. 0, gr. 3

Wyróżnienia: Blanka Myszk kl. Ia, Marek Lica kl.O gr.1, Kacper Gojtowski kl. O gr.2

W kategorii klas II- III przyznano:

I miejsce – Kacper Klejna, kl.IIb

II miejsce – Emilia Bulczak, kl. IIa

III miejsce – Matylda Myszk, kl. IIb

Wyróżnienia: Julia Elend kl. IIb, Gracjan Tandek kl.IId, Nikola Szuba kl. IIIc.

Laureaci otrzymali z rąk Pani Wicedyrektor Joanny Ryłko piękne dyplomy, książki i drobne nagrody rzeczowe, a  każdy uczestnik słodki upominek.

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i życzymy sukcesów w następnych.