Dnia 24.09.2018 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnych zawodach sportowych „Sztafetowe Biegi Przełajowe” w Kamienicy Królewskiej. Każda szkoła mogła wystawić żeńską i męską 10-osobową drużynę. Mimo niesprzyjającej tego dnia pogody nasza żeńska drużyna wywalczyła 2 miejsce, pokonując szkoły w Mojuszu i Kamienicy Królewskiej, natomiast musiała uznać wyższość rywalek z Gowidlina. Tymczasem nasza męska drużyna nie miała sobie równych i wygrała w swojej kategorii wiekowej  Będzie reprezentowała nas na zawodach powiatowych. Trzymajmy kciuki!

Skład drużyny żeńskiej: Aleksadra Kuchta (Vd), Wiktoria Kostuch (Vd), Kamila Myszk (Vd), Anna Majkowska (Vc), Julia Mejer (VIa), Karina Naczk (VIb), Malek Wiktoria (VIc), Labuda Marta (VId), Michaela Gilmajster (VIe), Anna Klein (VIe).

Skład drużyny męskiej: Cezary Wojda (Vc), Miłosz Dejk (Vc), Kacper Marciński (Vd), Igor Mielewczyk (VIb), Maciej Myszk (VIc), Karol Pioch (VIc), Radosław Gosz (VIc), Dominik Zwara (VIc), Oliwier Szczęsny (VId), Wiktor Furman (VId).