Zwycięstwem Adrianny Licbarskiej (MRKS Gdańsk) oraz Dawida Cyperskiego (LUKS PANDA Sierakowice) zakończyło się 2. Gram z Pandą – turniej tenisa stołowego dla dzieci. Rozegrana 22 września w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sierakowicach druga edycja turnieju Gram z Pandą przyciągnęła zawodników z Sierakowic, Szopy, Luzina, Gdańska, Bożepola Wielkiego i Lęborka.

Uroczystego otwarcia 2. Gram z Pandą – turnieju tenisa stołowego dla dzieci dokonał koordynator ds. sportu Gminy Sierakowice – Marian Wnuk-Lipiński. Dziękując zawodnikom i rodzicom za przybycie do Sierakowice w tą pochmurną sobotę, życzył zwycięskich pojedynków i dużo radości z uprawiania sportu.

W klasyfikacji końcowej dziewcząt Adrianna Licbarska wyprzedziła: Ewę Draws (UKS LIS Sierakowice), Annę Draws (UKS LIS Sierakowice) oraz Oliwię Gnibę (UKS LIS Sierakowice).

Wśród chłopców natomiast wyższość Dawida Cyperskiego musieli uznać sklasyfikowani na kolejnych miejscach: Piotr Rzepa (KTS-K GOSRiT Luzino), Adrian Ropyla (Szopa) i Grzegorz Syldatk (LKS POGOŃ Lębork).

Nagrody dla najmłodszych uczestników turnieju powędrowały do 6-letniego Daniela Sadowskiego i 10-letniej Anny Draws. Wszyscy uczestnicy 2. Gram z Pandą otrzymali pamiątkowe imienne dyplomy oraz plany lekcji. Zawodnicy z miejsc 1-3 wywalczyli drewniane medale, a zwycięzca każdej z kategorii otrzymał pluszową Pandę.

Ostatnia tegoroczna edycja turnieju dla dzieci – Gram z Pandą, odbędzie się już 6 października o godz. 9:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sierakowicach.

Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Sierakowice i Powiatu Kartuskiego.