Kolejny piknik za nami. W piątek 18 maja 2018r. odbył się już jedenasty piknik rodzinny w naszej szkole. Założeniem organizatorów było, aby uczestniczyła w nim cała społeczność szkolna i zaprezentowała się na scenie w poszczególnych grupach wiekowych. Każda klasa pod okiem wychowawcy przedstawiła własne programy artystyczne, a były to m.in. piosenki, tańce, wierszyki, kalambury, skecze, humorystyczne historyjki i gra na fletach. Dzieci brały udział w konkursach takich jak wyścig samochodzików i budowle z kartonów.  Konkurs, gdzie każde pytanie wygrywa, jak zawsze cieszył się ogromnym powodzeniem. Starsi uczniowie zmagali się z zagadkami i trudnościami związanymi z grą w podchody. Na najmłodszych czekała niespodzianka w postaci przejażdżki kucykiem oraz malowanie twarzy w ciekawe wzory. W tym czasie rozdano setki lodów i słodkich upominków, co oczywiście sprawiło, że uśmiech z młodych twarzy nie znikał bardzo długo. Przez całą imprezę czynna była kawiarenka, a w niej pyszne wypieki rodziców naszych uczniów. Otworzyliśmy biuro rzeczy znalezionych, skąd każdy uczeń mógł odebrać swoją zagubioną  rzecz.

Organizacja pikniku, poza zaangażowaniem uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców, była możliwa dzięki sponsorom, którzy finansowo wsparli przedsięwzięcie, tym samym przyczyniając się do zrealizowania naszego zamierzenia, a mianowicie wyposażenia szkoły w źródełko wody.

Bardzo wszystkim dziękujemy,

że mogliśmy tego wspólnie dokonać.

1. PHU DAF Adam Wiatrowski
  2. Sklep „Ribena” Michał Kuczkowski
  3. Sklep z zabawkami „Remik”
  4. Centrum Handlowe „Brzescy” Sabina Brzeska
  5. Jubiler „Boniche” Aleksandra i Mariusz Kuchtowie
  6. Księgarnia „LIBRA” Karolina Grzenkowicz-Kotłowska
  7. Sklep motoryzacyjny „Woźniak”
  8. Imperoll Marcin i Rafał Schwabe
  9. Sklep „EXPERT”
  10. Park Egzotyczne Kaszuby Jacek Plaga
  11. Państwo Wioletta i Krzysztof Kotłowscy
  12. Delikatesy „Pod Kłosami”
  13. Pan Skrzypczak Mariusz PIANPUR
  14. Pan Andrzej Reclaw
  15. Pan Piotr Fularczyk
  16. DEKAR Eugeniusz Kuczkowski
  17. Pani Agnieszka Czekała
  18. Pan Sylwester Pluta
  19. Pani Beata Walkusz
  20. Pani Ekowska Tetyana
  21. Państwo Tomasz i Olga Ziemanowie
  22. Pani Ewa Grzenkowicz
  23. Pan Sebastian Formela
  24. Pani Mariola Szulc
  25. Autohandel „Auto Szulc” Mirosław i Sylwia Szulcowie
  26. Delikatesy „u Grzesia”
  27. Firma ELWOZ
  28. Pani Agata Schmidt
  29. Pizzeria Italiana
  30. Pani Ewa Bednarek
  31. Pani Lucyna Bulczak
  32. Pani Justyna Labuda
  33. Kwiaciarnia „Świat kwiatów” Mirela Kuczkowska
  34. Hurtownia Odzieży Roboczej „FOKS”
  35. Państwo Agnieszka i Mirosław Myszkowie
  36. Wytwórnia Lodów „Algida”
  37. Pan Karol Kotłowski

Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz mamom, które anonimowo nas wspierają.