Jak działa rekrutacja elektroniczna? Obejrzyjcie ten materiał:

Informatory o szkołach ponadpodstawowych


Powiat kartuski


Powiat lęborski

Co roku odbywały się dni otwarte szkół ponadpodstawowych, na które uczniowe klas 8 wyjeżdżali w sposób zorganizowany.

Pandemia i obostrzenia z nią związane niestety to umożliwiają. Niemniej szkoły starają się zaprezentować swoją ofertę np. w postaci wirtualnych spacerów albo wizyt indywidualnych. Będą pojawiać się informacje w tym zakresie.

Dni Otwarte Szkół czyli „Spacer po szkole” w powiecie kartuskim, w tym roku będą miały charakter indywidualnych odwiedzin, odbędą się w kwietniu tj.21 kwietnia w godzinach 14.00-17.0022 kwietnia w godzinach 14.00-17.0024 kwietnia (sobota) w godz. 9.00-12.00Każda szkoła na swojej stronie www, prawdopodobnie na fb również, zapozna z zasadami odwiedzin. Wszystko w reżimie sanitarnym.

Planuj zgodnie z kalendarzem: