Dawid Cyperski oraz Krzysztof Kulas wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Regionu Północnego, które odbyły się w Chojnicach. Pomimo, że był to pierwszy turniej dla chłopaków, pokazali ogromne możliwości.

W pierwszej rundzie Dawid wygrał z Adrianem Lipińskim (LKS Lipnica) 3:0 (11:4, 11:2, 11:3). W tej samej rundzie Krzysztof musiał uznać wyższość Konrada Lemańczyka (UKS Konarzyny) przegrywając z nim 0:3 (6:11, 8:11, 8:11).

W kolejnej fazie turnieju Dawid Cyperski uległ Klaudiuszowi Milczarkowi (Wielin Szczecinek) 0:3 (6:11, 2:11, 7:11). O wyższe miejsce obaj zawodnicy LUKS Panda Sierakowice przegrali z Wiktorem Jilke (LKS Kamień Krajeński).

Ostatecznie Dawid Cyperski uplasował się na 5 miejscu zaś Krzysztof Kulas na 6 miejscu.

Start w Mistrzostwach Regionu Północnego był dla klubu pierwszym turniejem, w którym nasi zawodnicy mogli się zmierzyć ze swoimi rówieśnikami – dodaje trener LUKS Panda Marcin Fidala.