Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie klas I – VIII.

Nauczyciele wszystkich przedmiotów przygotowują dla Was materiały do pracy własnej tak, abyście w czasie zawieszenia zajęć lekcyjnych mogli powtarzać i utrwalać zdobytą wiedzę.

Wykonywanie dostępnych zadań nie jest obligatoryjne i nie może stanowić podstawy do wyciągania konsekwencji, ale nauczyciele nie wykluczają wyróżniania uczniów, którzy wykażą się sumiennością i zaangażowaniem.

Aktualizacja: 16 marca 2020 r.
1) Link do chmury został przesłany za pomocą dziennika elektronicznego – zarówno na konta uczniów jak i Rodziców.
2) Zalecamy używanie przeglądarki Chrome i otwieranie zawartości na komputerze, zaś w przypadku problemów o użycie i sprawdzenie na innym urządzeniu.

W razie dalszych kłopotów – prosimy ko kontakt poprzez dziennik elektroniczny z informacją o ew. błędzie, komunikacie, można załączyć zrzut ekranu.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystko działało, ale mogą występować różne problemy ze względu na to, że każdy używa innego komputera, systemu operacyjnego, przeglądarki itp. Będziemy starali się pomóc, o ile to będzie możliwe.

Prosimy o wyrozumiałość.

3) Polecamy edukacyjne serwisy zewnętrzne:

1. epodreczniki.pl
  2. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych
  3. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”
  4. Portal lektury.gov.pl
  5. Strona Centrum Nauki Kopernik
  6. Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci NarodowejSerwis IPN Przystanek historia
  7. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning