Głównym źródłem finansowania działań Rady Szkoły są DOBROWOLNE składki Rodziców i Opiekunów naszych dzieci i uczniów.

Działania w roku szkolnym 2023/2024

Zakup mebelków na hole dla uczniów:

Sfinansowanie materiałów do muralu czytelniczego wykonanego przez uczniów – dziękujemy Firmie CHOMS za wsparcie!

Mural tworzyli nasi uczniowie i absolwenci, którym sprzątać pomagali rodzice!

Nowe „stanowisko pracy” dyżurnych:

60 siedzisk typu „gruszka” na wszystkie hole naszej szkoły dla naszych dzieci i młodzieży:

Wsparcie dofinansowanie zakupów sprzętu, m.in. do naszego szkolnedo studia TV czy iPadów:

Wsparcie w akcji zbierania „Talenciaków” – dziękujemy!

Zakup dwóch dużych maszyn – do waty cukrowej i popcornu (dodatkowo 5 małych maszynek do tego ostatniego)

Wsparcie biblioteki szkolnej środkami na zakup wybranych przez uczniów nowości czytelniczych

Wsparcie szkolnego konkursu „Masz talent” – dziękujemy Firmom: BAT i RIBENA!!!

Działania w roku szkolnym 2022/2023

• Dofinansowanie Szkolnego Dnia Języków Obcych – wrzesień 2022 r.

• Dofinansowanie akcji Samorządu Uczniowskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej – październik 2022 r.

• Zakup komputera Apple Mac Pro do Szkolnego Studia Filmowego – listopad 2022 r.

• Sfinansowanie akcji szkolnej z okazji św. Mikołaja – grudzień 2022 r.

• Zakup interfejsu audio (urządzenia rejestrującego) do Szkolnego Studia Filmowego – grudzień 2022 r.

• Ufundowanie nagrody dla wykonawców Wieczorku Poetyckiego – grudzień 2022 r.

• Sfinansowanie upominku dla wykonawców muralu przy parkingu rowerowym przy SP1

• Pomoc nauczycielom otrzymującym dotacje celowe od Sponsorów w ich realizacji

W tym roku szkolnym wsparli nas (kolejność alfabetyczna):

BAT SA

Imperoll

Hydraulik Kaszuby

Medicus Clinic

Ribena

Działania w roku szkolnym 2020/2021

Sfinansowanie upominków z okazji św. Mikołaja

• Dofinasowanie zakupu drukarki 3D dla uczniów rozwijających zainteresowania matematyczne, informatyczne i techniczne

• Dofinansowanie upominków na zakończenie roku szkolnego dla każdej klasy

• Sfinansowanie zakupu telewizora 65-calowego SMART dla grupy przedszkolnej

• Dofinansowanie budowy parkingu rowerowego dla uczniów SP1 kwotą 5.000,00 zł oraz pozyskanie wsparcia od Wójta Gminy Sierakowice Pana Tadeusza Kobieli w kwocie 10.000,00 zł, Firmy BAT w kwocie 5.000,00 zł oraz Firmy IMPEROLL w kwocie 5.000,00 zł. Rada Szkoły pozyskała łącznie ponad 20.000,00 zł na realizację tej inwestycji.
    Parking otwarto dla uczniów 1 czerwca 2022 roku.

• Dofinansowanie Balu Absolwetntów 2022 r.