Nauczyciele naszej szkoły są dostępni dla uczniów i rodziców w następujących terminach:
Lp Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina Nr sali
1 Baran Alicja środa 9:40-10:40 35
2 Bednarek Ewa wtorek 7:45-8:45 51
3 Bojanowska Ewelina wtorek 13:30-14:30 69
4 Borecka Klaudia poniedziałek 14:30-15:30 77
5 Borecka Mariola poniedziałek 7:15-7:45, 13:45-14:15 76
6 Brzeska Grażyna środa 13:45-14:45 59
7 Bukowska Danuta środa 14:35-15:35 53
8 Bulczak Katarzyna poniedziałek piątek 7:15-7:45        7:15-7:45 61                 53
9 Cymerman Aleksandra środa 15:25-16:25 39
10 Cyperska Marzena poniedziałek             środa 13:35-14:05                 13:35-14:05 69
11 Deik Magdalena wtorek 11:30-12:30 72
12 Drężek Maria wtorek 11:40- 12:40 66
13 Drywa Anita wtorek 14:00-15:00 28
14 Drywa Joanna wtorek            środa 7:30-8:00                 14:35-15:05 33                               51
15 Dworak Klaudia piątek 14:00-15:00 14
16 Frymus Natalia poniedziałek 12:30-13:30 55
17 Gawin Stefan wtorek            piątek 7:15-7:45                 7:30-8:00 pokój wf
18 Gruba Irena poniedziałek 14:35-15:35 27
19 Grucza Iwona wtorek 14:35-15:35 54
20 Hejden Radosław poniedziałek 7:00-7:45 pokój wf
21 Holk-Łebińska Anna piątek 7:00-8:00 57
22 Jakubek Anna środa 12:40-13:40 71
23 Jażdżewska Anna wtorek 13:35-14:35 72
24 Jelińska Teresa środa                       czwartek 7:15-7:45                      7:15 – 7:45 49
25 Jędrzejewska Magdalena poniedziałek 7:40- 8:40 72
26 Kasperek Ewa piątek 7:00-8:00 60
27 Klawikowski Adrian poniedziałek i wtorek 7:30 – 8:00 50
28 Kobiela Agnieszka poniedziałek 13:00-14:00 42
29 Koszałka Justyna czwartek 13:30-14:30 41
30 Koszałka Sylwia piątek                     wtorek 7:30-8:00                     14:35-15:05 21
31 Kozłowska Joanna środa 14:40-15:40 52
32 Krajewska Elżbieta środa                     czwartek 7:15-7:45 25
33 Kreft Daniel poniedziałek 15:25-16:25 20
34 Król Michalina piątek 7:30-8:30 48
35 Kuczkowska Dominika środa 7:00-8:00 22
36 Kuczkowska Katarzyna piątek 13:00-14:00 44
37 Kuczkowska Wioletta poniedziałek 14:35-15:05 14
38 Labuda Bartosz wtorek 9:00-10:00 36
39 Labuda Małgorzata wtorek i środa 7:30 – 8:00 74
40 Leszk Katarzyna poniedziałek             środa 7:30-8:00                  13:45-14:15 55                21
41 Mazur Beata czwartek 13:45-14:45 70
42 Mielewczyk Anna piątek 8:55-9:55 35
43 Mielewczyk Janina czwartek 15:25-16:25 61
44 Myszk Łucja czwartek                  piątek 7:15-7:45                  7:30-8:00 pokój wf
45 Myszk Natalia poniedziałek 7:00-8:00 16
46 Neubauer Aldona piątek 13:45-14:45 23
47 Pawelczyk Anna czwartek 14:40- 15:40 58
48 Płotka Ireneusz czwartek                  piątek 7:30-8:00                     7:15-7:45 34
49 Ros Mariusz poniedziałek                            czwartek 7:15-7:45                    7:15-7:45 30
50 Rutkowska Anita poniedziałek 11:30-12:30 64
51 Ryłko Joanna środa 11:30-12:30 63
52 Skierka Jolanta poniedziałek i wtorek 07:30-8:00 16
53 Stolc Danuta wtorek                   czwartek 8:15 – 8:45             13:45-14:15 37
54 Subkowska Janina czwartek 7:45-8:45 73
55 Szulc Wioletta poniedziałek  wtorek 8:00-8:30                   08:15-8:45 47
56 Tarasiuk Agata czwartek                  piątek 8:00-9:00                  9:00-10:00 gabinet dyrektora
57 Thiede Magda poniedziałek 14:00-15:00 29
58 Walińska Anna poniedziałek 7:00 – 8:00 31
59 Warska Joanna poniedziałek 15:25-16:25 30
60 Wenta Karina środa 12:30-13:30 75
61 Woźniak Michał poniedziałek            środa 7:15-7:45                         7:30-8:00 pokój wf
62 Wróblewski Sławomir środa 13:30-14:30 36

Ustaw obrazek wyróżniający