We wtorek 11 kwietnia podczas sesji Rady Gminy Sierakowice miało miejsce wręczenie nagród w gminnym konkursie filmowym pt. „Na tropie czystego powietrza”. Przypominamy, że reprezentacje naszej szkoły zajęły I i V miejsce.

Zwycięska klasa klasa 5B – za fimik „Życie butelek” wygrywa wyjazd do Centrum Nauki Experyment w Gdyni, a dla szkoły zestaw edukacyjny o wartości 3000 zł!
Również klasa 7A, laureaci V miejsca otrzymają zestaw upominkowy, a dla szkoły – zestaw edukacyjny o wartości 1.000,00 zł!
Owe nagrody wręczył osobiście pan Tadeusz Kobiela – Wójt Gminy Sierakowice – vouchery na wyjazd oraz zestawy edukacyjnych klocków robotycznych LEGO wraz z innowacyjną matą do zawodów/walk robotów LEGO Chellenge. Owe zestawy zasiliły już nasze zasoby pracowni robotyki, z których już mogą korzystać wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Gratulacje dla młodych filmowców, wyrazy uznania dla wychowawców i serdeczne podziękowania dla głosujących!