Uczniowie z klas 2c i 2d mieli przyjemność uczestniczyć w grudniowym  projekcie „Adwentowe czytanie”. Przez cały adwent dorośli czyli rodzice, babce, nauczyciele i dyrekcja naszej szkoły czytali dla nich opowieść w odcinkach. W tym roku była to książka autorstwa Siri Spont pt.: „Grudniowy gość”. Niezwykła opowieść o rodzinie Mart oraz ich niespodziewanym gościu Yusufie wzbudziła w dzieciach wiele emocji oraz zachęciła do zamyślenia nad naszymi emocjami. Codziennie odczytywaliśmy adwentowe zadanie, które wykonywali chętni uczniowie.  Najwytrwalsi otrzymali Adwentowy certyfikat Dziecka Bożego. To był wspaniały czas.
Bardzo dziękujemy wszystkim dorosłym, którzy zachcieli poświęcić nam czas i uatrakcyjnić nasz projekt.