8 grudnia miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Karmnik dla ptaków”, który organizowany był we współpracy z SP2 im. J. Piłsudskiego w Sierakowicach , Samorządowym Przedszkolem w Sierakowicach oraz Przedszkolem Nr 2 „Zielony Wiatraczek” w Sierakowicach. Laureatami konkursu w naszej szkole są: Jan Czaja kl. 1c (I miejsce), Aleksander Wejer kl. 1d (II miejsce), Eliza Stankowska kl. 2c (III miejsce) . Wyróżnienia otrzymali: Dominika Niklas kl.1d, Aleksander Sychyta kl.2a. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani drobnym upominkiem oraz pamiątkowymi dyplomami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu z naszej placówki– uczniom i ich rodzicom za liczny udział w konkursie i stworzenie przepięknych 47 ekologicznych karmników. Dziękujemy również za współpracę SP nr 2 oraz obu przedszkolom. Już dziś wiemy, że ta współpraca zapewni sierakowickim ptakom spokojną i sytą zimę.