Przedstawiamy listę uczniów z naszej szkoły, którzy wygrali etap szkolny konkursu plastycznego Mój niepełnosprawny Przyjaciel i tym samym zostali zakwalifikowani do etapu gminnego:kategoria klas 1-3:1. Jan Czaja2. Inez Dawidowska3. Filip Fularczyk4. Kalina Kierznikiewicz5. Zofia Gosz6. Arleta Wenta7. Tymoteusz Klejna8. Iga Bulczak9. Aleksander Tempski10. Zuzanna Wicakategoria klas 4-6:1. Julia Naczk-Lis2. Nikola Dułak3. Pola Bulczak4. Joanna Szczypiorska5. Kornelia Koszałka6. Antonina Szreder7. Kamil Kotłowski8. Agata Labuda9. Julia Elend10. Gracjan Tandekkategoria klas 7-8:1. Klaudia Deik2. Kinga Piepiórka3. Mikołaj Rutkowski4. Kinga Deik5. Julia Bielawa
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy I życzymy powodzenia na etapie gminnym, który odbędzie się w naszej szkole już w najbliższy piątek, 2 grudnia.
Powodzenia!