1. ZERÓWKI
Jak co roku dzieci w naszej szkole obchodziły Dzień Pluszowego Misia. W zerówkach każdy przyprowadził do szkoły swojego ulubieńca, którego mógł zaprezentować na czerwonym dywanie. Następnie wszyscy zaśpiewali piosenkę „Pokochaj pluszowego misia”. Były zabawy ruchowe oraz zagadki. Dzieci obejrzały prezentację pt. „Historia Pluszowego Misia”. Najważniejszym punktem dnia było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój Przyjaciel Miś”. Na koniec wszyscy szukali upominków, a pomogły im w tym ślady niedźwiadka. Dzień zakończono układaniem puzzli i poczęstunkiem.

2. KLASA 1D

W klasie 1 d też zrobiło się bardzo mięciutko, cieplutko…a to dzięki …. 

Misiom, maskotkom, przytulankom… 

Obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, dlatego każdy mógł przynieść coś mięciutkiego i spędzić z nim dzień w szkole. Każdy był w tym dniu odpowiedzialny za swojego misia, maskotkę z którą spędzał każdą chwilę w klasie. 

 Misie były przeliczane, klasyfikowane, tworzyliśmy z nich zbiory, ćwiczyliśmy z nimi, a na zajęciach komputerowych rysowaliśmy je. Ponadto mieliśmy z nimi sesję fotograficzną. 

To był bardzo cieplutki dzień! 

Klasa 1 d z wychowawcą Beatą Mazur