Ogromne podziękowania dla uczniów naszej szkoły, którzy w dniu Święta Niepodległości  podczas Jarmarku Świętomarcinskiego rozpoczęli swą tegoroczną misyjną działalność  na rzecz Karmelitańskich Misji w Burundii.
Kochani jesteśmy z Was dumni i myślimy,  że misjonarze z Burundii również.
JESTEŚCIE❤ WSPANIALI!
Z taką kolejną już drużyną dzieci, tym razem z klasy 3a, 3b, 2c i 4c oraz p. Magdaleną Jędrzejewską możemy śmiało założyć, że nie trudno będzie pomagać.
Szczególne  podziękowania  kierujemy również do wszystkim zaangażowanych rodziców  i mieszkańców Sierakowic za  okazane wsparcie, życzliwość i hojność dla naszej Akcji.
Jednym słowem nasz tegoroczny szkolny spot misyjny jest wspaniałą  zapowiedzią naszych wspólnych możliwości.
Poświęcając swój czas, daliście piękny przykład tego, że mówiąc „Niepodległość ” i doceniając jej wartość, nie myślicie tylko o sobie. Dzielnie kwestując, pragniecie też dostrzec oraz zadbać o godne podstawy do życia dla tych, którzy są w potrzebie.
Już teraz zapraszamy na kolejną  odsłonę  naszych misyjnych działań 4 rudnia, o których niebawem poinformujemy wszystkich zainteresowanych.