ANDRZEJKOWY ZAWRÓT GŁOWY W ŚWIETLICY!
Głośno, wesoło, radością oraz z mnóstwem emocji i wypieków na twarzy, które wywołuje poznawanie przyszłości, odbyło się andrzejkowe popołudnie w świetlicy. Były tradycyjne wróżby: z użyciem kart, kości, daty urodzenia, kolorów, kwiatów, koła przyszłości, serce z imionami, ukladanie butów oraz mniej tradycyjne chińskie ciasteczka z papieru. Oprócz tego uczniowie wesoło bawili się podczas zabaw w kole, losując z worka różne przedmioty, które sugerowały, jaki zawód w przyszłości będą wykonywać. Najwięcej emocji jednak wywołało wróżenie z wosku bez użycia…. wosku. Tym razem „woskowe” figury tworzyli sami uczniowie ukryci pod prześcieradłem. Pozostali musieli stworzyć taką samą figurę i określić co może oznaczać. W czasie świetlicowego spotkania uczniowie poznali krótką historię andrzejek, stare tradycyjne zabawy, ale również wesoło bawili się wspólnie, tworząc zgraną grupę Świetliczaków.?