Podsumowaliśmy listopadową edycję Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Mój dom – moja flaga” zorganizowanego z okazji Dnia Niepodległości.

Wszystkim przedszkolakom, uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy zdecydowali się wziąć udział w akcji składamy gratulacje. Dajecie piękny przykład zdrowego, czystego patriotyzmu i szacunku dla symboli narodowych.

Każdy uczestnik otrzyma w najbliższym czasie pisemne podziękowanie za udział i wpisy do dziennika elektronicznego. Wylosowaliśmy także zgodnie z regulaminem kilka osób, które otrzymają nasze szkolne upominki:

Wybraliśmy także prace, widoczne na kolażu, które ujęły nas swoim klimatem i przyznaliśmy im wyróżnienia:

  • Nikola Bulczak,
  • Bartłomiej, Karolina i Zuzanna Dawidowscy,
  • Oliwia, Kornelia i Dominika Kotlenga,
  • Alicja, Matylda i Blanka Myszk,
  • Marianna i Hubert Pranczk,
  • Antonina Szreder z bratem,
  • Adam Szmikowski.

Dodatkowo autorowi poniższego zdjęcia udało się uzyskać najwięcej polubień na Facebooku – zgodnie z zapowiedzią do środy 17 listopada miało ono łącznie ponad 80 polubień i tutaj także przyznajemy wyróżnienie i upominek – Nikodem Borówka z siostrą:

Wszystkim serdecznie gratulujemy – najważniejszy jest czysty, prosty i naturalny patriotyzm – szacunek do Symboli Narodowych.

Następna edycja już w maju 2022 roku – do zobaczenia!

Wszystkie zdjęcia można zobaczyć w poniższej galerii: