Dzisiaj w szkole wielki bal! Bal postaci z bajek oraz podsumowanie Bajkowego Tygodnia. Dzieciaczki pracowały sumiennie cały tydzień. Oglądały bajki, czytały książki z bajkami, słuchały bajek czytanych przez nauczycieli, tworzyły bajkowy plakat, uczyły się piosenki związanej z wylosowana bajką, rozwiązywały zagadki i quizy o bajkach. To wszystko działo się w klasach 0-3 pod kierunkiem wychowawców. Dzisiaj nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów, w których brały udział :

ZERÓWKA grupa I – Kraina Lodu

ZERÓWKA grupa II – Scooby Doo

ZERÓWKA grupa III – Czerwony Kapturek

ZERÓWKA grupa IV – Brygada RR

KLASA Ia – Minionki

KLASA Ib – Flinstonowie

KLASA Ic – Calineczka

KLASA Id – Madagaskar

KLASA IIa – Shrek

KLASA IIb – Kopciuszek

KLASA IIc – Muminki

KLASA IIIa – Jaś i Małgosia

KLASA IIIb – Kubuś Puchatek

KLASA IIIc – Smerfy

KLASA IIId – Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków

Zdaniem jury wszystkie klasy powinny zostać nagrodzone w obydwu konkursach „Najpiękniejszy plakat” oraz „Kostiumowy międzyklasowy konkurs bajkowy”. Jednak na wyróżnienie zasługują dwie klasy: klasa IIa za Shreka (+piękna oprawa instrumentalno- muzyczno-wokalna) oraz klasa IIId za Królewnę Śnieżkę i 7 krasnoludków (+przedstawienie). Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy.