Sukces naszych uczniów!
Pamiętacie filmik o odnawialnych źródłach energii, który nakręcili nasi uczniowie? Zajął trzecie miejsce w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Postaw na Słońce” organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska.
Zuzanna, Julia i Dawid zmierzyli się z 136 ekipami ze szkół w całym kraju i wypadli świetnie.
Dyrektor Szkoły pani Agata Tarasiuk wręczyła im dyplomy oraz nagrody przysłane przez organizatorów. Opiekunowi także się dostało ?.
Podziękowania dla:
– Urzędu Gminy Sierakowice, w szczególności dla p. Eweliny Lila – sekretarza UG oraz pana Zbigniewa Fularczyka – zastępcy Wójta za udzielenie wywiadu i pomoc w jego nagraniu,
– Gminnego Ośrodka Kultury w Sierakowicach za udostępnienie sprzętu do nagrań,
– Firmy handlowej BAT z Sierakowic – szczególnie dla pana Szymona Bigusa za poświęcony czas, udzielenie wywiadu, udostępnione materiały oraz worek słodyczy dla ekipy ?,
– Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach za pomoc w realizacji filmu,
– pana Mariusza Rosa – za udzielenie wywiadu i udostępnienie instalacji fotowoltaicznej do nagrań.
Gratulacje dla ekipy „Sierakowicka Jedynka”.
Filmik poniżej, dla tych, którzy jeszcze go nie widzieli: