Jeszcze wspominek z obchodów Dnia Dziecka 🙂
 
Uczniowie klasy 2c i 1c wybrali się się nad Jezioro Gowidlińskie, gdzie mieści się przystań Gminnego Klubu Sportów Wodnych KILWATER. Uczniowie pod bacznym okiem pań instruktorek zgłębiali wiedzą na temat pierwszej pomocy przedmedycznej, ratownictwa wodnego i bezpiecznego spędzania czasu nad wodą, a także podczas uprawiania sportów wodnych. Pływali kajakiem, rowerkiem, pontonem i optymistami.
 
Zajęcia były przeplatane wieloma atrakcjami: dmuchana zjeżdżalnia, popcorn, gra w piłkę. Całość pobytu była zwieńczona wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Był to wyjątkowy dzień pełen atrakcji, wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń, który na długo pozostanie w Ich w pamięci.
Zajęcia realizowaliśmy w ramach projektu organizowanego przez UKS FLOREK oraz UG Sierakowice – „Wolni od uzależnień”.
 
Nad. J. Zalewska, M. Thiede
 
Zobaczcie fotki!
?⚓️⛵️?