Nasi uczniowie dzisiaj pojechali zwiedzać Kaszuby z „Rowerlove.pl”31.05-2.05.2021

W tym niesamowitym rowerowym projekcie udział wezmą cztery szkoły podstawowe naszej gminy: SP nr 2 w Sierakowicach, SP nr 1 w Sierakowicach, SP w Mojuszu oraz SP w Załakowie. Uczniowie każdej ze szkół w ciągu trzech dni kolejno będą poznawać Naszą Małą Ojczyznę z pozycji roweru. Na uczestników czekają atrakcje na trasie, warsztaty na zakończenie dnia oraz pamiątkowe medale. Wszyscy uczestnicy otrzymają odblaskowe koszulki, dzięki który będą widoczni na trasie🚴‍♀️

Gościem specjalnym rajdu jest Piotr Walkusz j- Wicemistrzem Polski w kolarstwie szosowym osób niepełnosprawnych!

Realizatorem projektu jest Towarzystwo Przyjaciół Ucznia HORYZONT, zaś dofinansowanie pochodzi z otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych ogłoszonego przez Urząd Gminy Sierakowice.