Dzień Europy – 9 maja jest dniem, w którym co roku świętujemy pokój i jedność w Europie.

Aby uczcić Dzień Europy, zachęcamy Was do wzięcia udziału w spotkaniu „Młody głos Europy”, w którym to młodzi dyskutować będą z ekspertami na trzy ważne tematy: zdrowie, edukacja oraz wartości, prawa i sprawiedliwość. Szczegółowe informacje na stronie: https://futureu.europa.eu/?locale=pl

Spotkanie będzie transmitowane w niedzielę 9 maja, od godziny 12.00 na fanpage’u Facebooka oraz kanale YouTube Komisji Europejskiej w Polsce. Oglądający debatę będą mogli aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu poprzez zadawanie pytań uczestnikom spotkania.

Zachęcamy również do obejrzenia prezentacji na temat Unii Europejskiej oraz do nadsyłania zdjęć jak obchodziliście ten dzień. Może to być dowolna forma (wykonanie flagi wybranego kraju UE, napisu z przywitaniem w języku obcym, przygotowanie charakterystycznej potrawy dla danego kraju UE, itp., liczy się Wasze zaangażowanie i pomysłowość.  Zdjęcia proszę wysłać na adres katarzyna.leszk@sp1.sierakowice.pl

>>PREZENTACJA<<