Drodzy uczniowie!

Zbliżający się Dzień Ziemi to dobra okazja by zamanifestować swoje wsparcie dla Matki Natury! W związku z tym niedługo zaproponujemy Wam szkolną akcję zbiórki elektrośmieci – czyli zużytych sprzętów domowych – AGD, komputerowych a także zużytych baterii, tonerów itp. O samej zbiórce opowiemy niedługo, a tymczasem mamy dla Was konkurs plastyczny na plakat, którym zachęcicie innych do uczestnictwa w naszej zbiórce elektrośmieci, która niebawem się rozpocznie.

Warunki uczestnictwa:

  1. Plakat musi być wykonany na specjalnej formatce, którą możecie odebrać z portierni szkoły w godzinach jej pracy (czyli do 16:00 od poniedziałku do piątku).
  2. Plakat musicie wykonać własnoręcznie – technika jest dowolna – bądźcie kreatywni!
  3. Plakat musicie dostarczyć do szkoły do poniedziałku 26 kwietnia do godziny 16:00 – na portierni. Wasza praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Wśród wszystkich wylosujemy 3 nagrody w postaci ciekawych gier planszowych w trzech kategoriach wiekowych – klasy I – III, IV-VI i VII – VIII. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma nagrodę punktową do zachowania. Wszystkie prace opublikujemy w Internecie oraz rozwiesimy w szkole.

UWAGA! Ilość formatek jest ograniczona – kto pierwszy ten lepszy! 

DO DZIEŁA!