Zebraliśmy w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022. Są tu aktualne informatory z powiatu kartuskiego, lęborskiego oraz terminarz rekrutacji. O szczegółach i nowościach będziemy informować na bieżąco zarówno na godzinach wychowawczych jak i publikując informacje na stronie i FB.

Stronę znajdziecie w głównym Menu -> Dla uczniów -> Rekrutacja…

ZOBACZ STRONĘ

Informatory o szkołach ponadpodstawowych

Co roku odbywały się dni otwarte szkół ponadpodstawowych, na które uczniowe klas 8 wyjeżdżali w sposób zorganizowany.

Pandemia i obostrzenia z nią związane niestety to umożliwiają. Niemniej szkoły starają się zaprezentować swoją ofertę np. w postaci wirtualnych spacerów albo wizyt indywidualnych. Będą pojawiać się informacje w tym zakresie.

Dni Otwarte Szkół czyli „Spacer po szkole” w powiecie kartuskim, w tym roku będą miały charakter indywidualnych odwiedzin, odbędą się w kwietniu tj.
21 kwietnia w godzinach 14.00-17.00
22 kwietnia w godzinach 14.00-17.00
24 kwietnia (sobota) w godz. 9.00-12.00
Każda szkoła na swojej stronie www, prawdopodobnie na fb również, zapozna z zasadami odwiedzin. Wszystko w reżimie sanitarnym.

Planuj zgodnie z kalendarzem: