4 lutego 2021r. odbył się bal karnawałowy w klasie 2b i 3a. Izby lekcyjne zamieniły się w prawdziwe sale balowe. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób wymienić  i zliczyć te wszystkie postacie. Niektórzy byli nie do poznania i budzili podziw. 

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były korowody, kółeczka, pociągi i tańce. Dzieci mogły uczestniczyć w różnych zabawach  

i konkursach np.: w dmuchaniu balonów, tańcu z krzesełkami, kalambury, zabawy  z chustą animacyjną, konkursach plastycznych, w rozwiązywaniu zagadek itp…. Wesoły humor dopisywał wszystkim uczestnikom. 

Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali salę. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w życzliwej i miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. 

Dzień ten dostarczył nam wszystkim wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami! 

Szkoda, że kolejny bal karnawałowy dopiero za rok!!! 

 /Nad. Subkowska i M. Drężek/