Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności społeczności szkolnej , promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzacja działań artystycznych, sportowych, a także propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu w okresie pandemii.W ramach konkursu uczestnicy nadsyłają do organizatorów filmiki i zdjęcia prezentujące różnorodne umiejętności wokalno-muzyczne, rysunkowe, malarskie, sportowe, kulinarne, artystyczne, hobbystyczne i inne.W ramach konkursu uczniowie,  prezentują swoje talenty na filmiku ( max 3 minuty) i przesyłają na adres katarzyna.leszk@sp1.sierakowice.pl lub lucja.myszk@sp1.sierakowice.pl.
Eliminacje odbywają się od 2 lutego do 3 marca 2021 roku. Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału 🙂