Boże Narodzenie to wyjątkowy i magiczny czas w roku. To czas  pełen radości, spotkań z rodziną, ale też prezentów … W minionym tygodniu chętne dzieci, korzystające z dodatkowych zajęć logopedycznych, mogły – w ramach konkursu – przygotować własnoręcznie gwiazdkowy prezent. W pięknie ozdobionych pudełkach znalazły się przedmioty lub obrazki, których nazwy zawierały ćwiczone przez nich głoski. Celem bowiem konkursu było: utrwalanie poprawnej wymowy uczniów klas 1- 3, inspiracja do zabawy słowem, rozwijanie zdolności i umiejętności manualnych oraz współpraca z rodzicami. Spośród wszystkich dostarczonych prac, komisja wyłoniła laureatów.

I miejsce zajęła Antonina Schwabe z kl. 2c,

II miejsce uzyskał Kacper Gojtowski, uczeń kl. 2d,

natomiast III miejsce zajął Franciszek Pranczk z kl. 1b.

Wyróżniono też Milenę Konkol, uczennicę kl. IIIc.

Jak na świąteczny czas przystało, za swoje zaangażowanie, czekała na nich pod szkolną choinką niespodzianka.

Serdecznie gratulujemy!

/Nad. M. Spręga/