ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Uczniowie klas 0-VIII, 19 i 20 listopada po raz drugi w naszej szkole, wzięli udział w akcji z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Oddziały przedszkolne ubrane w kolorze serca, świętowały ten dzień stacjonarnie. Utrwaliły sposoby pozdrowień i zwroty grzecznościowe wykonując order życzliwości oraz drzewo, na którym zawisły skojarzenia z obchodzonym dniem.

Bardzo miło i pozytywnie zaskoczyły nas również klasy od I do VIII  Mimo panującej sytuacji, aż 47 uczniów nadesłało zdjęcia wykonanych przez siebie w sposób kreatywny pozdrowień!!!
Przysyłając kartki, uczniowie podzielili się swoimi odczuciami a także wykazali się serdecznością i empatią, pozdrawiając i solidaryzując się z osobami, których nie widują.

Niezmiernie dziękujemy każdemu z osobna, za wkład i chęci. Wszyscy uczestnicy otrzymają punkty plusowe w ramach aktywności/zachowania. Podziękowaniem będą przede wszystkim wywołane emocje, uczucia i rozlane dobro, które ZAWSZE WRACA!

Zapraszamy do fotorelacji

Niech przytoczony cytat stanie się receptą na każdy kolejny dzień

” Ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii – armii życzliwości „
Cleveland Amory