Od początku roku szkolnego uczniowie z klasy IIIc mieli okazję do udziału w wielu działaniach. 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Był to czas pracy nad własnymi talentami. 22.09.2020 roku postanowiliśmy zadbać o naszą planetę w zgodzie z powiedzeniem: „Myśl globalnie, działaj lokalnie”, dlatego z zapałem sprzątaliśmy teren wokół szkoły.  Nazajutrz pojechaliśmy nad jezioro gowidlińskie, gdzie dzięki uprzejmości naszej pani psycholog mogliśmy korzystać z łódek, kajaków i rowerka wodnego. Dodatkowo panie z Gminnego Klubu Sportów Wodnych „Kilwater”przygotowały dla nasz szereg atrakcji: ognisko, kalambury, taniec, a nawet nagrywanie filmiku o bezpieczeństwie. W tym miesiącu piekliśmy chleb i obchodziliśmy Dzień Chłopaka. To był bardzo ciekawy i intensywny czas.

/Nad. Małgorzata Labuda/