Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

Sukcesywnie będziemy przekazywać poszczególnym klasom dane logowania do szkolnej platformy cyfrowej Microsoft Office365. W jej ramach, w oparciu o indywidualny login i hasło, każdy uczeń otrzyma bezpłatny dostęp do pakietu biurowego Office online a także własnej skrzynki pocztowej w aplikacji Outlook. W przypadku nauczania zdalnego będzie to podstawowe narzędzie  do pracy i komunikacji ze szkołą prócz dziennika elektronicznego. Niemniej zachęcamy do wykorzystania bogatego zestawu aplikacji także w codziennej pracy.

W zakładce „Dla uczniów” zamieściliśmy instrukcję pierwszego logowania do platformy – dobrze by było, gdyby uczeń zrobił to z pomocą Rodzica. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy pisać na skrzynkę serwis@sp1.sierakowice.pl