Pierwszy tydzień grudnia w naszej szkole, obfitował w wiele różnorodnych inicjatyw, w które się zaangażowaliśmy. 

Przygotowywaliśmy się do tego czasu jeszcze pod koniec listopada, gdy wraz z rodzicami postanowiliśmy włączyć się do Marzycielskiej Poczty. Od pani Alicji Baran zdobyliśmy adres naszej rówieśniczki Nikoli. Poznaliśmy kto to jest „osoba niepełnosprawna”, a wykonując prace na gminny konkurs „Mój niepełnosprawny przyjaciel” ukazaliśmy w jaku sposób możemy się z nią bawić i wspólnie spędzać czas. 

Przez kilka dni redagowaliśmy list do Nikoli i przygotowywaliśmy kolorowe serduszka. 

Wyjście do Urzędu Pocztowego w celu wysłania naszego listu, okazał się istną wyprawą. Tam pani naczelnik cierpliwie zaznajamiała nas z tajnikami wysyłki przesyłek i listów. List wysłaliśmy w Dniu Anioła, który odbywał się w naszej szkole – więc chyba jesteśmy aniołami?! 

Zwieńczeniem konkursów oraz akcji charytatywnych w tym tygodniu były mikołajki, które dzięki wesołym zmaganiom sportowym, a także niespodziankom od rodziców i Rady Szkoły, dały nam mnóstwo radości. 

TO BYŁ TYDZIEŃ!!! 

Klasa I d