W dniu 10 października uczniowie z oddziałów przedszkolnych oraz klas I i II wraz z opiekunami udali się do HALI OLIVIA w Gdańsku, aby obejrzeć teatralne widowisko na lodzie pod tytułem „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza” na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Łyżwiarze z całej Polski zabrali nas w magiczną podróż, pełną niespodzianek, efektów specjalnych i tajemniczości. Podczas pokazu można było podziwiać znakomitą oprawę muzyczną i choreografię pełną popisów indywidualnych, zawierających trudne elementy akrobatyczne łyżwiarzy. Widzowie byli pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i bajkowych kostiumów wykonawców. Dodatkowym atutem przedstawienia były efekty pirotechniczne. Dla dzieci było to niezwykłe i wartościowe spotkanie z kulturą .

Wychowawcy: grup 0, oraz klas I i II.